Otvoren konkurs za „Žilvernovske novonaseljske iluminacije 2“!

Sa zadovoljstvom vas obaveštavamo da su konkursi kako za učesnike u kreativnim radionicama i volontere , tako i za one koji žele da ulepšaju i uveličaju ovaj kulturni događaj svojim muzičkim performansom (ili bilo kojim drugim vidom kreativnog nastupa) , OTVOREN!

U prilogu se nalaze četiri različita formulara, odaberite jedan (u zavisnosti od toga za šta želite da se prijavite) popunite ga i pošaljite nam na zilvern.ns@gmail.com, do naznačenog roka na formularu.

1. OBUKU MLADIH UMETNIKA (5 radionica od  08. do 12. septembra – ukupno 25 osoba za obuku za kreiranje i praktično pravljenje lampiona, svetlećih, VELIKIH, od vrbe, papira, krep trake, žice i pratećih alatkica koji će biti sastavni deo festivala u jednoj svetlosnoj muzikalnoj povorci. Prednost imaju kandidati koji žele svoja znanja stečena na edukaciji da prenose deci u radionicama po školama…

Prijavni formular za učesnike/ce u obuci dostaviti do 04. septembra

2. RADIONICE NAMENJENE DECI (U ŠKOLAMA) i PORODICAMA : Po dve – tri radionice koje bismo rado organizovali u periodu od 14. do 25. septembra u vašoj skoli, udruženju ili klubu kao i nedelju dana otvorenih vrata u periodu od 21. do 26. septembra u našoj asocijaciji u prostorijama atomskog skloništa u Seljačkih buna 10. Za sve koji žele da naprave svoj lampion i sa nama učestvuju povorci lampiona u nedelju, 28. septembra 2014. godine.

Prijavni formular za škole, udruženja, ustanove /dostaviti do 12. septembra

Prijavni formular za roditelje, decu i sve one koji žele da prave lampione / dostaviti do 20. septembra

3. VOLONTIRANJE NA FESTIVALU – doček i pratnja izvođača, priprema bine, ozvučenja, druženje, izrada lampiona, upoznavanje i VEOMA dobar provod.
Prijavni formular za volontiranje dostaviti do 07. septembra

4.  FESTIVAL – dva dana MUZIKE I UMETNOSTI – POD PROZORIMA ( gitare, klape, horovi, saksofoni, oboe, trube, violine i drugi instrumenti, cirkuske, pozorišne ili plesne tačke u dvorištu zgrada ).

Prijavni formular za izvodjače dostaviti do 01. septembra